Schowek

Kategorie Produktów

Nowa zakładak

Firma Scalmax powstała w 2004 roku. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży autogazu. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń elektronicznych. Podstawową dziedziną jest elektronika samochodowa ze szczególnym uwzględnieniem sterowania autogazem.

Zapraszamy do współpracy handlowej firmy, hurtownie i serwisy samochodowe. Naszym partnerom gwarantujemy kompleksowe i najlepsze rozwiązania oparte na atrakcyjnych warunkach. Szanujemy czas, który jest bardzo ważny, dlatego powierzone nam zadania realizujemy w możliwie najkrótszym terminie.

Zapewniamy pełny asortyment komponentów niezbędnych do konwersji pojazdów i silników na zasilanie gazem LPG, CNG, LNG i H2. Produkujemy sterowniki do LPG, CNG, LNG w wersji do silników z wtryskiem pośrednim benzyny oraz do silników z zapłonem samoczynnym diesel plus gaz, a także sterowniki do H2. Produktami uzupełniającymi są czujniki, interfejsy oraz przełączniki.

Produkcja naszych kontrolerów odbywa się w Polsce z użyciem najnowocześniejszych światowych linii montażowych. W naszych produktach stosujemy jedynie komponenty wiodących producentów, co gwarantuje wysoki poziom końcowego produktu. Produkty naszej marki zyskały uznanie na rynku polskim, jak również zagranicznym. Posiadamy sieć dystrybucyjną w całej Polsce oraz wciąż rozwijamy nasze kontakty zagraniczne, dzięki czemu jesteśmy obecni w wielu krajach europejskich, amerykańskich i azjatyckich.

Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015 w najbardziej restrykcyjnym zakresie – projektowania i produkcji podzespołów samochodowych (tzw. Automotive). System kontroli jakości ISO 9001 obejmuje kontrolę od momentu zamówienia od klienta, do momentu dostawy i oceny przez klienta współpracy z nami. Nasze produkty są certyfikowane i zgodne z normami ECE R10, R67, R110.

Poza asortymentem naszej własnej marki posiadamy również produkty polskich i zagranicznych wiodących producentów.

Zapraszamy do współpracy handlowej firmy, hurtownie i serwisy samochodowe. Zainteresowanych produktami dostępnymi na naszej stronie bardzo prosimy o składanie zapytań w celu uzyskania szczegółowych informacji. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Zostań naszym partnerem! Skontaktuj się z nami!

Translate »
Home
Szukaj