Schowek

Kategorie Produktów

Pomoc

Jak wyszukać produkt na naszej stronie?


1. Produkt na naszej stronie można wyszukać za pomocą wyszukiwarki umieszczonej na samej górze strony głównej lub za pomocą zakładki „Kategorie produktów”, poprzez rozwinięcie listy i wybór odpowiedniej kategorii, a następnie podkategorii.

2. Po wyszukaniu danego produktu, zostaniesz przekierowany na stronę produktu, gdzie oprócz zdjęcia, sprawdzisz jego opis i parametry. Jeżeli produkt Cię zainteresuje i chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas klikając na stronie produktu przycisk „Dodaj do zapytania”.

3. Następnie pojawi się informacja „Produkt dodany do listy”, a pod spodem „Przejrzyj listę”.

4. Po kliknięciu przycisku „Przejrzyj listę” zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego za pomocą, którego możesz nam wysłać wiadomość.

5. Możesz to również zrobić po wyjściu z karty danego produktu, klikając na górze z prawej strony przycisk „Wyślij zapytanie”. Warunkiem jest wcześniejsze kliknięcie na karcie produktu przycisku „Dodaj do zapytania”.

6. Oprócz wiadomości konieczne jest podanie imienia, a także adresu e-mail, na który prześlemy odpowiedź zwrotną na zadane przez Ciebie pytanie.

7. Na Twoją wiadomość postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe. 

8. Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30 (GMT +2).

Translate »
Home
Szukaj