Schowek

Kategorie Produktów

O firmie

Firma Scalmax powstała w 2004 roku. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży autogazu. Naszą misją jest projektowanie i tworzenie innowacyjnych rozwiązań elektronicznych. Dążymy do tego, aby nasze produkty oprócz wyjątkowej jakości, cechowała trwałość i niezawodność, zapewniając tym samym kompleksowe zadowolenie i zaufanie użytkowników końcowych. 

Zapewniamy pełny asortyment komponentów niezbędnych do konwersji pojazdów i silników na zasilanie gazem LPG, CNG, LNG i H2. Produkujemy sterowniki do LPG, CNG, LNG w wersji do silników z wtryskiem pośrednim benzyny oraz do silników z zapłonem samoczynnym diesel plus gaz, a także sterowniki do H2. Produktami uzupełniającymi są czujniki, interfejsy oraz przełączniki.

Produkcja naszych kontrolerów odbywa się w Polsce z użyciem najnowocześniejszych światowych linii montażowych. W naszych produktach stosujemy jedynie komponenty wiodących producentów, co gwarantuje wysoki poziom końcowego produktu. Produkty naszej marki zyskały uznanie na rynku polskim, jak również zagranicznym. Posiadamy sieć dystrybucyjną w całej Polsce oraz wciąż rozwijamy nasze kontakty zagraniczne, dzięki czemu jesteśmy obecni w wielu krajach europejskich, amerykańskich i azjatyckich.

Poza asortymentem naszej własnej marki dysponujemy również produktami polskich i zagranicznych wiodących producentów.

Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015 w najbardziej restrykcyjnym zakresie – projektowania i produkcji podzespołów samochodowych. System kontroli jakości ISO 9001 obejmuje kontrolę od momentu zamówienia od klienta, do momentu dostawy i oceny przez klienta współpracy z nami. Nasze produkty są certyfikowane i zgodne z normami ECE R10, R67, R110.

Nasz cel to nie tylko dostarczenie zaawansowanych technologicznie produktów, ale także budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami poprzez nieustanne innowacje i obsługę na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy handlowej firmy, hurtownie i serwisy samochodowe. Naszym partnerom gwarantujemy kompleksowe i najlepsze rozwiązania oparte na atrakcyjnych warunkach. Szanujemy czas, który jest bardzo ważny, dlatego powierzone nam zadania realizujemy w możliwie najkrótszym terminie.

Zainteresowanych produktami dostępnymi na naszej stronie prosimy o składanie zapytań w celu uzyskania szczegółowych informacji. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Zostań naszym partnerem! Skontaktuj się z nami!


Translate »
Home
Szukaj